Для приватного сектора Мідь

Тарифи для приватного сектора Мідь:

Пакет Мбіт/с Грн/міс
Економ до 20 250
VIP до 100 300
  • Нові підключення за даною технологією не здійснюються.
  • Реальний IP для даних тарифів не передбачений
  • Дані тарифні плани передбачені для індивідуального домашнього використання (використання даних тарифних планів в комерційних цілях – категорично заборонено).
  • Дані тарифні плани розраховані на використання одночасно не більше 3-х – 4-х пристроїв.
  • У всіх тарифних планах трафік не обмежений.

У приватному секторі крім більш нової технології PON, нашою компанією використовується старіша, однак перевірена часом технологія FTTN.

FTTN (fiber to the node – оптичне волокно до мережевого вузла) використовується в основному як бюджетне і швидко впроваджується рішення там, де існує розподільна «мідна» інфраструктура і прокладка оптоволокна нерентабельна. Всім відомі пов’язані з цим рішенням проблеми:

– Відмовостійкість нижча в порівнянні з більш сучасними технологіями (PON, FTTB, FTTH). Більшою мірою пов’язано з наявністю великої кількості активного обладнання знаходиться на вузлах мережі в приватному секторі.

– Залежність вузлів від електроенергії, необхідної для функціонування віддаленого вузла мережі.

– Схильність грозових розрядів виводити з ладу обладнання. Адже мідь – хороший провідник, здатний збирати статичні розряди під час грози.

Але у цієї технології є і свої позитивні сторони:

– Технологія, перевірена часом.

– Технологія є найбільш бюджетним рішенням для абонентів, які бажають підключити інтернет за невеликі гроші з прийнятною якістю.

– Технологія дозволяє проводити підключення за мінімальний час (близько 1-2 годин).

– Технологія дозволяє усувати обриви кабелю і ремонти в стислі терміни. Робити скручування на мідному кабелі набагато простіше і швидше ніж працювати з оптичним кабелем.

Тарифний період – календарний місяць з 01 числа по кінець місяця. Абонентська плата за обраний тарифний план знімається з рахунку абонента кожного першого числа місяця. Абонент самостійно стежить за стан свого особового рахунку, своєчасно поповнюючи його до позитивного балансу.

При негативному балансі на особовому рахунку абонента – послуга не надається.

Послуга «СТОП». Абонент може зупинити надання послуги доступу до мережі і відповідне зняття абонентської плати за обраний тарифний план на загальний період не більше 4 місяців в році. Активація послуги «СТОП» – 30грн. – одноразово, 20 грн. / Міс. – підтримка облікового запису абонента при активованій послузі «СТОП». УВАГА!!! Заявки на активацію послуги «СТОП» приймаються до початку нового тарифного періоду (до 01 числа календарного місяця). Заявку на активацію послуги «СТОП» можна залишити зателефонувавши на телефон техпідтримки.

Зміна тарифу. Абонент може змінити тарифний план до початку нового тарифного періоду. Зміна тарифу з меншою вартістю на тариф з більшою вартість – безкоштовно. Зміна тарифу з більшою вартістю на тариф з меншою вартістю – 30 грн.

Всі тарифні плани є безлімітними. Кількість трафіку отриманого і переданого абонентом не враховується.

Вартість підключення
ВИТА ПАРА В ПРИВАТНИЙ БУДИНОК
Вартість підключення становить від 2800 грн.

Для підключення абоненту можуть знадобитися додаткові послуги і матеріали не входять у вартість (земельні роботи, кабельні стійки (стовпчики для підвісу кабелю), труба для прокладання кабелю в грунт (Ф25, ф32б ф40)). Преречень необхідних матеріалів і послуг необхідних для підключення розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку.

Вартість додаткових послуг можна дізнатися в розділі «ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ».