ПЛАТІЖНІ ТЕРМІНАЛИ

На даний момент для оплати послуг інтернет провайдера Cyberlan, Ви можете скористатися терміналами таких платіжних систем:

ПОПОВНЕННЯ ЧЕРЕЗ ПЛАТІЖНИЙ ТЕРМІНАЛ

Платіжні термінали призначені для: прийому платежів за послуги мобільного зв’язку, комунальні послуги, послуги Інтернет-провайдерів, поповнення особових рахунків в платіжних системах, рахунків банківських карт.

1. На екрані платіжного терміналу натисніть на логотип компанії CYBERLAN. Він буде відображатися на головній сторінці або у вкладці «Інтернет»*.

*Залежно від типу терміналу його внутрішній інтерфейс може відрізнятися від того, що представлено на фото.

2. Введіть логін / ідентифікатор / особовий рахунок абонента. Він записаний в документах, які заполнятюся при підключенні. Також його можна дізнатися за номерами техпідтримки після проведення ідентифікації абонента:
093 908 20 20, 097 908 20 20, 099 608 20 20.

Після введення логіна (ідентифікатора) натисніть «До сплати» або «Продовжити».

3. Внесіть в термінал бажану суму поповнення. Обов’язково враховуйте комісію терміналу! На абонентський рахунок буде зарахована тільки сума, зазначена в полі «До зарахування». Після внесення коштів натисніть кнопку «Сплатити».

4. Введіть ваш контактний номер телефону. Він необхідний для підтвердження платежу. Не обов’язково, щоб він був прив’язаний до облікового запису абонента.

Після введення номера телефону натисніть «Далі».

5. Система після проведення оплати запропонує надрукувати чек про оплату або зберегти іншим зручним способом (відправити на e-mail або по SMS). Після того, як отримаєте чек – можете завершувати операцію оплати.

Залишилися питання чи виникли проблеми з оплатою послуг?
Телефонуйте 093 908 20 20, 097 908 20 20, 099 608 20 20.
Цілодобово, без вихідних!