Приватний сектор WI-FI

Тарифи для приватного сектора (Підключення по технології WI-FI):

Пакет Мбіт/с Грн/міс
РАДІО 220 до 4 220
РАДІО 250 до 8 250
  • У всіх тарифних планах трафік не обмежений. Обмеження тільки по швидкості – відповідно до обраного тарифного плану.
  • Реальний IP для даних тарифів не передбачений.

Для віддалених районів, в яких немає розвиненої кабельної інфраструктури, наша компанія надає можливість підключення за технологією WI-FI. Ми знаємо як важливо в сучасному світі обмін інформацією, тому ми прагнемо надавати послугу навіть в тих місцях, де це здавалося б неможливим.

Wi-Fi – торгова марка Wi-Fi Alliance для бездротових мереж на базі стандарту IEEE 802.11. Під абревіатурою Wi-Fi (від англійського словосполучення Wireless Fidelity [1], яку можна дослівно перекласти як «бездротова якість» або «безпровідна точність») в даний час розвивається ціле сімейство стандартів передачі цифрових потоків даних по радіоканалах.

Переваги:

  1. Досить швидка організація зв’язку в важкодоступних районах.
  2. Більш дешеве рішення в порівнянні з будівництвом кабельної інфраструктури до віддаленого району.

Недоліки:

  1. Більш низька швидкість в порівнянні з кабелем.
  2. Нижча відмовостійкість в порівнянні з кабелем. Схильна до впливу перешкод в радіоефірі.
  3. Більш високий пінг. Ингода критично для онлайн-гравців.

Тарифний період – календарний місяць з 01 числа по кінець місяця. Абонентська плата за обраний тарифний план знімається з рахунку абонента кожного першого числа місяця. Абонент самостійно стежить за стан свого особового рахунку, своєчасно поповнюючи його до позитивного балансу.

При негативному балансі на особовому рахунку абонента – послуга не надається.

Послуга «СТОП». Абонент може зупинити надання послуги доступу до мережі і відповідне зняття абонентської плати за обраний тарифний план на загальний період не більше 4 місяців в році. Активація послуги «СТОП» – 30грн. – одноразово, 20 грн. / Міс. – підтримка облікового запису абонента при активованій послузі «СТОП». УВАГА!!! Заявки на активацію послуги «СТОП» приймаються до початку нового тарифного періоду (до 01 числа календарного місяця). Заявку на активацію послуги «СТОП» можна залишити зателефонувавши на телефон техпідтримки.

Зміна тарифу. Абонент може змінити тарифний план до початку нового тарифного періоду. Зміна тарифу з меншою вартістю на тариф з більшою вартість – безкоштовно. Зміна тарифу з більшою вартістю на тариф з меншою вартістю – 30 грн.

Всі тарифні плани є безлімітними. Кількість трафіку отриманого і переданого абонентом не враховується.

Вартість підключення
WI-FI В ПРИВАТНИЙ БУДИНОК
Вартість підключення становить від 2000 грн.

Для підключення абоненту можуть знадобитися додаткові послуги і матеріали не входять у вартість. Перелік необхідних матеріалів і послуг необхідних для підключення розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку.

Вартість додаткових послуг можна дізнатися в розділі «ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ».